140 raste të reja me COVID-19 dhe 4 viktima

Në 24 orët e fundi janë kryer 1507 teste për COVID-19 dhe prej tyre 140 kanë rezultuar pozitivë: Po ashtu në në 24 orët e fundit janë regjistruar 4 viktima. Viktimat janë nga Prilepi (71), Tetova (73), Gostivari (63) dhe një na Shkupi(64). Janë regjistruar dhe 134 pacientë të shëruar.

Leave a Reply