Monthly Archives: December 2015

Dubaj, zjarr në një hotel

Një zjarr i madh ka shpërthyer në njërin nga hotelet më të njohura në Dubai në kohën kur po festohet…

Alarm për sulme në SHBA

Tre qytete te mëdha ne SHBA, Nju Jorku, Los Anxhelos dhe Uashingtoni mund te jene objektiva te sulmeve terroriste ne…