Monthly Archives: April 2016

Kos me mjaltë dhe fruta

Përbërësit 2 filxhanë kos 2 lugë gjelle mjaltë 1 kokërr portokalle 1 banane 4 kokrra arrë 4 kokrra luleshtrydhe Përgatitja…