Ajdari zbulon se çfarë përgjigje ka marrë nga Pendarovski sa i përket mos publikimit të bombave (VIDEO)

Bedri Ajdari, familjarë i të akuzuarve në rastin Monstra ka shpalosur më shumë detaje sa i përket mos-publikimit të bombave për rastin Monstra.

Gjatë emisionit Click Plus në TV21 ai ka se treguar gjatë protestave të revulucionit laraman ka pasur një bisedë me presidentin Stevo Pendarovski dhe i cili i ka treguar arsyjet e mos-publikimit të bombave.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftv21hd%2Fvideos%2F831802147667419%2F&show_text=false&width=560

Leave a Reply