Category Archives: Lajme

70 banorë mbeten në çadra

Largohen fëmijët, gratë dhe të moshuarit 45 banorë të fshatit Floq janë akomoduar në shkollën e fshatit, pasi shtëpitë e…

Sulm terrorist në Virginia

Policia në Virginia Beach ka raportuar sot për “disa të lënduar” në një ndërtesë komunale në pasditen e së premtes…