Category Archives: Showbiz

Rita ndryshon sërish

Rita adhuron që të bëjë eksperimente me flokët e saj, prandaj ndryshimi i shpeshtë i modelit të flokëve nuk është…

Emily nuk ndalet

Në vitin 2013, Emily Ratajkowski fitoi famë me vallëzimin e saj sexy dhe topless në videon e këngës së Robin…

Bieber rrezikon burgun, nëse…

Nëse ndonjë ditë vendos që të vizitojë Argjentinën, Justin Bieber duhet të bëjë llogaritë mirë. Një gjykatë në Buenos Aires…