Category Archives: Sport

Shqipëria mund Moldavinë

Reja arrin fitoren e parë, shpresohet ende kualifikimi në Euro 2020 Fitorja e parë nën drejtimin e Edy Reja. Shqipëria…

Reja debuton me humbje

Kombëtarja mundet 1-0 me Islandën Me një gol të pësuar në mesin e pjesës së parë, Shqipëria e humbi ndeshjen…

Ekipi ideal në Angli

Manchester City dhe Liverpool që po përballen për titullin kampion në Premier League e treguan këtë supremaci dhe në formacionin…

Video/ Supergol nga Sadiku

Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku i ka mahnitur të gjithë me supergolin e realizuar në sfidën ndaj Bazelit. 27-vjeçari e…