Category Archives: Sport

Një botëror pa Argjentinën?!

Peruja dhe Ekuadori janë skuadrat që do të vendosin për fatin e Argjentinës në kualifikueset e botërorit të 2018. Skuadra…

Ronaldo drejt largimit nga Reali!?

Cristiano Ronaldo, është rikthyer në  thashethemet, kinse që ai kishte kërkuar të largohej nga Real Madrid gjatë afatit ë transferimit…