COVID19/ Rekord vdekjesh në Shqipëri! 836 raste të reja infektimesh

Shqipëria ka shënuar një tjetër rekord negativ për vdekjet dhe infektimet nga covid-19.

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 15 persona ndërsa janë infektuar 836 qytetarë.

Leave a Reply