Gjendet “ilaçi” për gërhitjen, ja sa kushton

Shkencëtarët e Nasa-s kanë gjetur një ilaç për gërhitjen e bezdisshme të partnerit tuaj dhe gjithçka që ju nevojitet është një bimë ananas që kushton 10£.

Atë duhet ta vendosni pranë shtratit tuaj, e cila ndihmon në përmirësimin e cilësinë e ajrit, prodhon oksigjen dhe nga ana tjetër ndalon atë gjumë të zhurmshëm.

Prandaj, nëse mendoni se keni provuar çdo ilaç natyral për të shpëtuar veten nga ajo zhurmë, mendoni përsëri. /Indeksonline

Leave a Reply