Komentet/ Qytetarët diskretitojnë live presidentin: Duam referedum me pyetjen “A do futet në burg Ilir Meta apo po”

Ilir Meta ka dalë dhe njëherë i shfazuar nga nervat në deklaratë për mediat ku ka deklaruar se e vetmja zgjidhje për shqiptarët  tanimë është referendumi dhe se më datë 8 dhjetor ai do të dali të protestojë.

Por mesa duket qytetarët edhe në profilin e tij në Facebook nuk e mbështesin presidentin për ato që thotë madje ata shkojnë edhe më tej duke shkruar se në fakt duhet mbajtur një referendum me pyetjen: A duhet futur në burg Ilir Meta apo po? Pra duke ironizuar qytetarët shprehen se i vetmi referendum që duhet bërë në shqipëri është për Ilir Metën dhe futjen në burg të tij.

Leave a Reply