Kamëz, përplaset nga makina fëmija me biçikletë.

Një fëmijë është aksidentuar nga një mjet teksa po ngiste biçikletën në Kamëz.

Fëmija është dërguar me urgjencë në spital por ende nuk bëhet me dije gjendja e tij shëndetësore .

Policia është tashmë në vendngjarje dhe ka ndaluar drejtuesin e mjetit. Ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit nga ana e burimeve policore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *