Rishfaqet Fatos Nano

Ish-kryeministri Fatos Nano edhe pse nuk është pjesë e politikës, zgjon interes sa herë shfaqet në publik.

Ditën e sotme ai është fotografuar në krah të bashkëshortes së tij dhe fotografit Tori Pustina, në një darkë edhe me persona të tjerë.

Fotoja në fjalë është publikuar nga vet Pustina në Instagram, dhe ka marrë mjaft pëlqime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *