Salianji në Open: Përplasjen në Shkodër e provokoi Edi Rama

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Saljanji deklaroi sot në emisionin Open se protesta e Partisë Demokratike të Shkodrës ishte normale dhe nuk acaroi asgjë por vetëm dha një demonstrim të vullnetit opozitar.

Salianji tha se Edi Rama po e çon vendin drejt përplasjes dhe konfliktit civil./TCH/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *