Shkodër, policia asgjëson 427 rrënjë kanabis

Policia e Shkodrës ka asgjësuar 427 rrënjë kanabis në fshatin Mazrek, në kuadër të operacionit anti-kanabis.

Bimët narkotike u gjetën të mbjella në 4 parcela.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *