Sulmohet me granatë banesa e një ish-polici në Shkodër (emri)

Sulmohet me granatë banesa e një ish-polici në Shkodër.

Ngjarje ka ndodhur në lagjen “Rus” rreth orës 03:00 të mëngjesit.

Shpërthimi ka ndodhur në banesën e ish-policit Shyqyri Çela, i cili ka dalë në pension

Ish-polici Çela është marrë në pyetje, ku ka deklaruar se ka qenë vetëm në banesë në momentin kur ai është sulmuar.

Nga shpërthimi nuk ka të lënduar, vetëm dëme materiale

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet të zbardhë rrethanat e sulmit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *