Veseli takohet me babanë e heroit, Afrim Zhitia

Kryekuvendari i Kosovës është befasuar sot me një vizitë. Atë shkoi për ta takuar babai i heroit, Afrim Zhitia Osmani.

Veseli lajmin për këtë vizitë e ka bërë të ditur në llogarinë e tij në Facebook.

“Një befasi e këndshme sot në zyrën time. Baca Osman, babai i heroit Afrim Zhitia, erdhi për vizitë dhe u kënaqëm muhabet”, ka shkruar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *