VIDEO / Pamjet që po thyejn rrjetin! Presidenti Meta: Po të doni bëjmë mundje pastaj pa bodigard

Presidenti Ilir Meta mbrëmjen e djeshme në Opinion teksa ishte i ftuar për të folur për Kushtetutëm u shpreh se është i gatshëm të bëjë mundje pa truprojat e tij.

Metës duket sikur për një moment situata i doli jashtë kontrollit dhe harroi që ishte president i një vendi demokratik dhe duhet të jetë kategorikisht kundër dhunës.

“Po te doni bëjmë mundje pastaj se unë nuk kam nevojë për bodiguardë”, tha presidenti.

Për më tepër ndiqni videon e Fiks Fare.

Leave a Reply