Video-skandali/ Ja ku kanë përfunduar sindikatat e minatorëve. Përfaqësuesit Xibri e Nikolla rrihen grushta në emision

Fiqiri Xibri dhe Kol Nikolla, dy drejtues sindikatash qe pretendojne se perfaqesojne minatoret e te negociojne me qeverine, janë përplasur fizikisht duke dhuruar nje shfaqje te neveritshme ne televizionin Scan.

Përplasja  ka ndodhur disa dite me pare gjate nje emisioni.

Siç shihet, Fiqiri Xibri është ngritur i revoltuar dhe e ka goditur me grusht Nikollën.

Sherri me shkëmbime grushtet dhe shkelmash ka vijuar disa sekonda, dhe është dashur ndërhyrja e operatorëve për ndarjen e tyre, ndërkohë që drejtuesja e emisionit ka mbetur e shokuar.

Mjafton kaq per te kuptuar se kush eshte ne krye te sindiatave dhe sa kapacitet kane.

Mediat sociale jane tallur me Xibrin e Nikollen duke e kthyer sherrin e tyre ne studio ne nje loje./Lexo.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *