Vret veten shoferi i ministrit Fatmir Xhafaj!

Gjendet i pajetë në një garazh një punonjës i Gardës.

Mesditën e sotme një punonjës i Gardës së Republikës është gjetur me plumb në kokë.

Paraprakisht thuhet se ai mund të jetë shoferi i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Makina dhe trupi i tij i pajetë janë shumë afër ambienteve të Gardës, raporton News 24.

Gjithashtu pranë trupit të tij është gjetur një armë zjarri pistoletë.

Dyshimet e para lidhen me një vetëvrasje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *