Granit Xhaka ka vendosur

Granit Xhaka ka vendosur për të ardhmen e tij. Mesfushori prishtinas, Granit Xhaka, do të vazhdojë të luajë me Borussia…

Obama: Hija e krizës ka kaluar

Në fjalimin vjetor drejtuar kombit, presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, ka njoftuar se pas disa viteve të luftës…

Lotët mbrojnë sytë

– Lotët është zbuluar se kanë efekt që të zhdukin bakteriet dhe të mbrojnë sytë nga infeksionet.   – Në…