Pamje tronditëse/ Refuzoi të vendoste maskën, pasagjerët ushtrojnë dhunë brenda në avion ndaj të moshuarit

Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur brenda një avioni teksa po bëhej gati të nisej nga Arizona.

Një burrë refuzoi të vendoste maskën dhe kjo gjë që solli acarim te pasagjerët e tjerë të cilët shpërthyen nga burrit të moshuar dhe filluan ta godasën.

Në një video të publikuar shihet sesi disa persona po ushtrojnë dhunë ndaj burrit të moshuar. Një burrë me maskë godiste vazhdimisht atë në kokë.

Edhe pse anëtarët e sigurisë të aviokompanisë mundohen ta vënë nën kontroll situatën, grushtat shkëmbeheshin mes palëve.

Leave a Reply