Shantazhi i Metës ndaj Kukos, reagon Kumbaro: Burrat e dobët, janë pasoja për t’u përballuar!

Pas sulmit mediatik ndaj zv.ministres Romina Kuko nga disa media prane PD-LSI por dhe vete Ilir Metes per nje video mes , ka reaguar edhe deputetja e PS, ish ministrja Mirela Kumbaro me anë të një shënimi në Twitter.

Ajo thekson se “rruga drejt emancipimit, mendjes se hapur, ndryshimit, pranimit si te natyrshme,madje te DOMOSDOSHME,te rolit te GRUAS+te gruas se bukur!ne politike,ne hierarki,ne vendimmarrje -eshte e gjate!

Burrat e dobet, shoqeria e trembur, mustaqet e kalbura jane pasoja per t’u perballuar!”


Leave a Reply