Shpërthim në Bashkinë e Lushnjes, plagoset kryebashkiaku Fatos Tushe

Nje shperthim i fuqishem eshte degjuar mengjesin e sotem ne Bashkine e Lushnjes…

Raportohet se shperthimi ka ndodhur ne zyren e kreut te bashkise Fatos Tushe.

Ky i fundit eshte plagosur dhe ndodhet ne spital, fatmiresisht jashte rrezikut per jeten.

Po ashtu mesohet se eshte plagosur edhe sekretarja e tij Erisa Qalliu.

Leave a Reply