Tag Archives: Angela Merkel

Trump e quajti Merkelin budallaqe?

Gazetari i Watergate: Dëgjova përgjime të reja “Budallaqe” e ka quajtur Presidenti amerikan Donald Trump, Kancelaren gjermane Angela Merkel. Dhe…