Tag Archives: Hashim Thaçi

Thaçi dhe Vuçiq takohen në Bruksel

Takimi Thaçi dhe Vuciq ndërmjetësohet nga përfaqësuesja e lartë e BE-së Federika Mogherini. Përmirësimi i raporteve mes Kosovës dhe Serbisë…