Tag Archives: Rama

Rama flet në 18:45

Kryeministri Edi Rama do të ketë një komunikim të drejtpërdrejtë me publikun në orën 18:45. Njoftimi është bërë nga vetë…

Përplasje e ashpër Berisha-Rama

Nisi me tension dhe degjeneroi në akuza të ndërsjellta deri edhe fyerje personale e familjare seanca plenare mes ish-kryeministrit Berisha…