Rita ndryshon sërish

Rita adhuron që të bëjë eksperimente me flokët e saj, prandaj ndryshimi i shpeshtë i modelit të flokëve nuk është një gjë e re. 24-vjeçarja ka postuar disa foto në Instagram ku ka treguar mdoelin më të ri, që duket se i shkojnë shumë.

Ndërkohë, për një radio britanike, artistja me origjinë shqiptare ka njoftuar se kënga e saj më e re “Poision” do të fillojë transmetimin më 18 maj. Produksioni më i ri i Ritës, ka të bëjë me fatin e saj në dashuri.

E kur jemi te dashuria, Rita aktualisht është në lidhje me Ricky Hill, të birin e Tommy Hilfiger, njërin nga stilistët më të mirë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Më parë, Rita është shoqëruar edhe me Calvin Harris dhe Rob Kardashian.

Leave a Reply