Tërmet në Tiranë

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në Tiranë, pak minuta më parë.

Ekzaktësisht lëkundjet e tërmetit, me magnitudë 3.6 ballë janë regjistruar në orën 10:10 AM.

Epiqendra e tij ishte 16 kilometra në perëndim të qytetit të Bulqizës dhe me thellësi 10 kilometra.

Leave a Reply