Tjetër tërmet godet vendin

Një tjetër tërmet ka goditur këtë të premte vendin.

Sipas “EMSC”, lëkundjet e tokës ishin me magnitudë 4.5 dhe me epiqendër në detin Adriatik.

Lëkundjet janë ndjerë edhe në Durrës, Hamallaj, Fushë-Krujë e në Tiranë, ndërsa kanë krijuar panik tek banorët. Ende nuk dihet nëse ka dëme materiale.

Leave a Reply