Tjetër tërmet në Durrës, banorët dalin nga ndërtesat

7 / 100 SEO Score

Një tjetër tërmet ka goditur pak minuta më parë me magnitudë 4.0, me epiqendër në Durrës, në 10 km thellësi.

Tërmeti ka qenë me forcë 4 rihter dhe epiqendra ka qenë përballë Durrësit, në Detin Adriatik.

Banorët në qytetin e Durrësit kanë dalë nga ndërtesat e tyre, nga frika e lëkundjeve të fundit.

Leave a Reply