VIDEO / Mike Tyson dhe Roy Jones rikthehen në ring

Mike Tyson është rikthyer përsëri në ring për ta zhvilluar një meç me rivalin e tij të vjetër, Roy Jones.

Edhe pse dy boksierët tanimë në moshë të vjetër dhe kishte vite që ishin përshëndetur nga boksi, ata janë rikthyer në ring për një meç për bamirësi.

Megjithatë përkundër që pati spektakël të dhuruar si nga Tyson ashtu edhe nga Jonës, në fund ndeshja ka përfunduar në barazim nga gjyqtarët.

Leave a Reply