Category Archives: Sport

Interes i lartë për Spanjë-Itali

UEFA shpërndan biletat, 6.400 në dispozicion për dy federatat “Wembley” është gati për të pritur duelet gjysmëfinale të Euro 2020….

UEFA konfirmon stadiumin Wembley

Shuhen dilemat, gjysmëfinalet dhe finalja e Europianit do luhet në Londër Gjysmëfinalja dhe finalja e Euro 2020 do të zhvillohet…

Barazim pa gola me Uells

Lojë e mirë e kuqezinjve në miqësore Nuk pati gola por miqësorja me Uells dha sinjale të mira të lojës…