Të shtëna me armë brenda një banese, 3 të vdekur dhe 9 të plagosur në Kaliforni

Tre persona kanë humbur jetën dhe 9 të tjerë janë plagosur si pasojë e disa të shtënave më armë brenda një banese në Long Beach në Kaliforni.

Autoritetet përmatëse përmes një reagimi në Tëitter janë shprehur se pjesë e kësaj ngjarje të rëndë janë bërë 12 persona.

Si [aspkë e të shtënave me armë kanë humbur jetën 3 djem ndërkohë nuk dihet asnjë informacion në lidhje me gjendjen e të plagosurve.

Sipas mediave amerikane viktimat u gjetën brenda dhe jashtë shtëpisë. Nuk dihet nëse autori/autorët janë larguar në këmbë nga vendngjarja apo me automjet.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion në lidhje me këtë ngjarje të rëndë.

Leave a Reply