Category Archives: Lajme

Zjarri ‘kërcënon’ Athinën

Shtëpitë dhe makinat janë shkatërruar, banorët evakuohen nga autoritetet greke Zjarret e para të sezonit veror kanë shpërthyer në Greqi….