Ilir Meta paraqitet në SPAK

Kryetari i Partisë së Lirisë në Shqipëri, Ilir Meta, është paraqitur paraditen e së mërkurës në Strukturën e Posaçme Anti-Korrupsion…

Milan fiton dhe shpreson

Milani mori një fitore të madhe në Ligën e Kampioneve pas një kohe të gjata. Në “San Siro”, kuqezinjtë triumfuan…

Veza apo pula

Shtatë vjet më parë, Bashkësia Fetare Islame organizoi tribunë shkencore “80 vjet kushtetutshmëri të BFI-së”! Asnjë institucion shtetëror nuk shprehu…