Category Archives: Sport

Milan fiton dhe shpreson

Milani mori një fitore të madhe në Ligën e Kampioneve pas një kohe të gjata. Në “San Siro”, kuqezinjtë triumfuan…

Kombëtarja e fokusuar te Çekia

Mesfushori Ylber Ramadani optimist për fitoren, ndërsa sulmuesi Taulant Seferi beson te grupi Ylber Ramadani mendon vetëm për fitoren në…

Ndryshimet në Wimbledon

Tenistët nga Rusia dhe Bjellorusia me rregullore të rreptë, ndalohen flamujt Në turneun e Wimbledon të këtij viti, do të…