687 raste të reja, 1.347 të shëruar dhe 46 viktima nga virusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 3.050 testime ndërsa janë regjistruar 687 raste të reja me KOVID-19.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 1.347 pacientë.

Betejën kundër koronavirusit e kanë humbur 46 persona.

Leave a Reply