Arrestohet djali i deputetit Fufi

Djali i deputetit demokrat Mehill Fufi eshte arrestuar nga policia, pasi akuzohet per armëmbajtje pa leje. Sipas te dhënave nga policia, shtetasi me inicialet G.F 16 është arrestuar, pasi ai prej disa ditësh shkonte ne shkolle me pistoletë, te cilën e fshihte ne çantën e shoqes se tij. Edhe kjo e fundit është arrestuara nga uniformat blu. Duke ju referuar komunikatës per shtyp te policisë Tirane, thuhet se djali i deputetit ishte përfshire ne nje konflikt dhe pas tij, ai për vetëmbrojtje kishte nisur te frekuentonte shkollën me arme zjarri te tipit Ekol.

Leave a Reply