Arrestohet Stresi, sërish poston foto me armë

Ndalimi i tij është bërë pasi ai ka shpërndarë në rrjetet sociale një video ku shihet duke qëlluar me pistoletë nga makina e tij.

Tashmë Stresi do të përballet me akuzat e “armëmbajtjes pa leje” si dhe “prishje e qetësisë publike”. Raportohet se policia ka ushtruar kontrolle edhe në banesën e tij.

Po ashtu, raportimet flasin se ne lokalin ku po qendronte mbremjen e djeshme Stresi dhe disa te tjere, u gjet kokaine dhe pritet të kryhet verifikimi për pronesine e droges se gjetur.

Reperi kishte panifikuar një koncert në Shkodër i cili tashmë me sa duket do të anulohet. Gjithsesi do jetë gjykata që do vendosë nëse Stresi do qëndrojë në qeli apo jo.

Leave a Reply