Basha e Berisha plot gaz e hare ne ditëlindjen e RD

TIRANË-Në 25 vjetorin e themelimit të gazetës ‘Rilindja Demokratike, organ i partisë Demokratike morën pjesë mjaft personalitete dhe figura të njohura.

Por ajo që ra në sy gjatë ceremonisë ishte gëzimi dhe hareja e kreut aktual Lulzim Basha së bashku me liderin historik, Sali Berisha.Kujtojmë se numri i parë i gazetës Rilindja Demokratike u botua më 5 janar 1991.(d.d/BalkanWeb)

Leave a Reply