Basha: Rama asnjë fjalë për bankomatin e tij personal Dako

Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama.

Kryedemokrati përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ndalet tek rasti i ish-kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, që iu mohua viza nga SHBA.

“Afera e 6 kullave 200 milionë euro e treshes Rama-Veliaj-Mafia e Ndërtimit dhe Drogës është obsesioni dhe makthi i hajdutit psiqik që akoma nuk ka belbëzuar asnjë fjalë për ortakun dhe bankomatin e tij personal Vangjush Dako:”

Basha: Rama asnjë fjalë për bankomatin e tij personal Dako

Leave a Reply