Champions, Skënderbeu në turin e tretë me fituesin e Ludogorets- Milsami

Skënderbeu ka mësuar emrin e skuadrës kundërshtare në turin e tretë, për në Champions League. Skuadra korçare do të përballet me fituesin e sfidës Ludogorets- Milsami.

Në sfidën e dytë, Skënderbeu fitoi ndeshjen e parë me Crusaders me rezultatin 4-1. Ndërsa sfida e parë mes Ludogorets dhe Milsamit ka përfunduar 0-1.

Leave a Reply