Gjithë sytë nga “Santiago Bernabeu”

Ekipi i teknikut Karlo Ançeloti vjen pas fitores së titullit numër 35 në histori në La Ligën spanjolle dhe kjo pritet t’i karikojë në këtë 90 minutësh. Real Madrid duhet të fitojë me të paktën dy gola diferencë për të kaluar më tej, ndërsa një fitore minimale e tyre do e dërgonte duelin në shtesë.

Leave a Reply