Incidenti në Burrel – Ish-deputeti Bedri Hoxha goditet nga një person para takimit të Bashës

Një incident është regjistruar në Burrel para takimit të Bashës me simpatizantët demokratë në kuadër të fushatës për zgjedhjen e kreut të PD.

Ish-deputeti demokrat Bedri Hoxha është goditur nga një person pranë Pallatit të Kulturës.

Ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes. I kontaktuar nga Ora News, Hoxha tha se ka bere denoncim ne polici./OraNews/

Leave a Reply