Makina shpërthen në flakë

 

Nje automjet ka shpërthyer ne flake mëngjesin e së enjtes ne rrugën nacionale Levan – Tepelene. Makina e tipit “Benz” ka marre flake kur ka qene ne lëvizje, por per fat te mire, drejtuesi i saj, nuk ka pesuar dëmtime. Ne vendin e ngjarjes, kane shkuar forca policie dhe zjarrfikëset, qe bene te mundur shuarjen e flakëve. Dyshimet e para lidhen me nje defekt teknik, qe mund te kete pësuar makina. Megjithatë, ekspertet e policisë kane nisur hetimet për te zbardhur plotësisht ngjarjen.

Leave a Reply