Meta shkon në zyrën e Berishës

Takimi, pak ditë para protestës

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me kryetarin e Partisë Demokratike Sali Berisha.

Takimi është zhvilluar në selinë blu dhe ka zgjatur për rreth 30 minuta, ndërsa pas daljes nga Partia Demokratike, kreu i Partisë së Lirisë nuk ka pranuar të flasë për mediat.

Takimi vjen pak ditë para protestës së paralajmëruar të 6 Dhjetorit.

Leave a Reply