“Ndiq paranë”, PD publikon planin kundër korrupsionit

“Ndiq paranë”, është plani i Partisë Demokratike kundër korrupsionit dhe rikuperimit të parave dhe pasurive të vjedhura, i publikuar këtë të hënë nga Lulzim Basha.

Në një video mesazh të përcjellë në rrjete sociale, Basha shkruan: “Ndiq Paranë”: 4 hapa për zhdukjen e ndikimit dhe pasojave të grabitjes së vendit nga Rama me një grusht kriminelësh dhe oligarkësh”.

Sipas kreut të PD, fundi i pandëshkueshmërisë së korrupsionit dhe krimit në nivelet e larta është i vetmi fillim i vërtetë i ndryshimit të Shqipërisë./tvklan.al

Leave a Reply