Opozita në shesh kundër prokurorit

Partia demokratike e Lëvizja Socialiste për Integrim po protestojnë për të ndalur zgjedhjen e prokurorit te ri.

Mbështetësit e dy forcave politike janë mbledhur përpara parlamentit ndërsa deputetët janë brenda në sallë.

Kryetari i PD Basha dhe drejtuesja e LSI se Kryemadhi akuzuan ashpër Edi Ramen duke i bëre thirrje te heqë dore nga puci kushtetues.

Leave a Reply