Përfundon mbledhja e Bashës me kryetarët e degëve

Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.

Burime për 1kliklarg bëjnë me dije se data 25 maj po diskutohet për protestën e radhës masive.

Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar.

Kujtojmë se më herët Basha takoi aleatët opozitarë.

Leave a Reply